Перша перемога вами вже здобута!

ㅤㅤХвилюється той, хто знає. Здобувачі освіти групи № 9/21 «Слюсар-складальник двигунів» 27 червня 2024 року захищали дипломні роботи. Хлопці та дівчата мали змогу обрати теми і поділитися знаннями, які здобували протягом трьох навчальних років.

ㅤㅤЗа три роки навчання здобувачів освіти чекало багато випробувань, це очне навчання, і карантин, і повномасштабне вторгнення на територію України. На жаль, очно мали змогу захиститися лише 10 здобувачів освіти з 26, але інші робили все можливе, щоб поділитися своїми знаннями, досягненнями в написанні дипломної роботи в дистанційному форматі.

ㅤㅤГоловою комісії був директор освітнього закладу Олександр Базь, членами комісії – заступники директора Антон Пеньков, Лариса Савінська, Ілля Сіріньок, а також на державній кваліфікаційній атестації була присутня Олена Трушкова заступник начальника відділу кадрової роботи, професійної освіти та координації діяльності закладів освіти Департаменту освіти і науки у Запорізькій області

ㅤㅤГрупа достойно пройшла це випробування, і заслужено здобула високі бали та 4 тарифний розряд з професії «Слюсар-складальник двигунів».

ㅤㅤБатьки, адміністрація, викладачі, майстер та класний керівник пишаються вами, наші дорослі «Слюсарі-складальники двигунів», наша група № 9/21!

ㅤㅤЙдіть сміливо до своєї життєвої мети і знайте, перша Перемога вами вже здобута!

Майстер виробничого навчання, Віктор СКРИПНИК
Класний керівник, Сурая КУЛІЄВА-КОРЧИНСЬКА