Навчально-практична конференція «Cучасні технології в електриці»

ㅤㅤ22 травня 2024 року наші майстри виробничого навчання Євген Гречук та Тарас Олексюк були учасинками навчально-практичної конференції «Сучасні технології в електриці», в місті Київ, яка зібрала викладачів та майстрів виробничого навчання, що здійснюють підготовку фахівців за професіями «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних систем» та «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Цей захід став платформою для обміну досвідом, обговорення новітніх технологій та засобів, а також перспектив професійного розвитку у сфері електротехніки.

ㅤㅤКонференція включала презентацію сучасних автоматичних вимикачів, реле захисту та інших електротехнічних приладів, які демонстрували нові можливості у забезпеченні надійності та безпеки електричних систем. Окрему увагу було приділено високоякісним німецьким інструментам, таким як обтискачі контактів , знімачі ізоляції та інші засоби, які суттєво полегшують роботу електромонтажників та підвищують ефективність їх праці.

ㅤㅤОкрім технічних новинок, учасники мали можливість прослухати презентацію на тему актуальності спеціальності електромонтажника та електромонтера, яка охоплювала питання працевлаштування, попиту на ринку праці та перспектив професійного зростання. Виступи спікерів підкреслили важливість постійного підвищення кваліфікації та ознайомлення з новими технологіями, щоб відповідати сучасним вимогам роботодавців та забезпечувати високу якість виконуваних робіт.

ㅤㅤЗахід став важливим кроком у напрямку професійного розвитку викладачів та майстрів виробничого навчання, надаючи їм необхідні знання та інструменти для підготовки висококваліфікованих спеціалістів у сфері електрики.

Майстер виробничого навчання, Євген ГРЕЧУК