Квест «Cвіт робітничих професій». Або як учні Запорізької гімназії №4 професію обирали…

Контролер контролює деталь,
Навіть коли печаль,
Навіть коли печаль,
Контролер  контролює деталь!

ㅤㅤТакий віршик написала учениця Запорізької гімназії №4 команди «Квас-Тарас» на творчому конкурсі квесту «Світ робітничих професій» в Закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Запорізький технологічний професійний коледж «Моторобудівник».

ㅤㅤНеймовірні емоції, гарний настрій, бажання перемогти і бути найкращими переповнювали серця учасників квесту. Так важливо зробити правильний вибір в майбутній професії, бо від цього вибору залежить подальше життя.

ㅤㅤВкотре викладачі та майстри нашого закладу переконалися, що краще розповісти про важливість наших професій може гра. На кожній станції команди отримували безцінні теоретичні знання та мали можливість «спробувати на дотик» кожний інструмент, попрацювати за станком, натиснути бажані кнопочки, від яких запускався процес обробки, різання, відточення тощо

ㅤㅤКульмінацією заходу були підсумки балів та визначення переможців. Капітанам команд, які мали однакову кількість балів прийшлось виборювати першість, розгадавши ребус. Перемогла збірна команда хлопчиків та дівчат – «Квас-Тарас». Переможці отримали блокноти та ручки з логотипом навчального закладу, але і інші учасники не залишилися без подарунків, їх чекали календарики та чай зі смаколиками.

ㅤㅤЩира подяка адміністрації Запорізької гімназії №4, класному керівнику, учням 9-их класів, що в цей нелегкий час завітали до коледжу «Моторобудівник» і подарували радісні моменти педагогічним працівникам нашого закладу.

ㅤㅤОкрема подяка АТ «Мотор Січ» за надання автобусу!

ㅤㅤШановні майбутні абітурієнти, колектив ЗП(ПТ)О «ЗТПК «Моторобудівник» чекає саме на вас!

Керівник гуртка, Сурая КУЛІЄВА-КОРЧИНСЬКА