Запали свічку пам’яті…

ㅤㅤ8 травня – день, коли українці вшановують пам’ять загиблих у Другій світовій війні. В День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.

ㅤㅤЖахливу паралель Україна проводить сьогодні, бо так як і в часи Другої світової війни, зараз серця патріотів своєї Держави переповнює нестерпний біль за своїх дітей, за зруйновані будинки, міста, життя та долі українців.

ㅤㅤВ бібліотеці ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» сьогодні тихо палає свічка пам’яті, лунає музика і сповнюють спогади за загиблих героїв, а очі блищать від сліз та смутку.

ㅤㅤСьогодні Українці зі зброєю в руках захищають Європу і дають шанс на побудову більш тривкого миру і створення нової, справедливішої, світової системи безпеки. Умовою для цього є перемога над росією, відновлення територіальної цілісності України та унеможливлення майбутньої агресії російського імперіалізму проти будь-кого на планеті. Сьогодні в умовах агресії, як і в часи Другої світової війни, єдиний шлях відновлення миру — перемогти загарбника.

Бібліотекар, Сурая КУЛІЄВА-КОРЧИНСЬКА