«Будуємо профтех: Кращі практики»

ㅤㅤ02.05.2024 року у Києві проходив форум «Будуємо профтех: кращі практики», від нашого закладу освіти на форумі був присутній заступник директора з навчально-виробничої роботи Антон Пеньков. Даний форум – це майданчик для поширення інформації про сучасні тенденції розвитку системи професійної освіти і можливість обговорити кращі практики, започатковані проєктом EdUP.

ㅤㅤСпікери, серед яких Дмитро Завгородній, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Іван Пикус, начальник відділу інновацій, професійної, фахової передвищої та вищої освіти управління освіти та інновацій Департаменту освіти і науки Львівської ОВА; Олександр Червак, виконавчий директор Конфедерація будівельників України; Михайло Васянович, операційний директор «Ліги Майстрів,» обговорювались ключові зміни для роботодавців у новому законі про професійну освіту.

ㅤㅤУ форумі брали участь представники посольства Швейцарії і компанії Сіка Україна – донора проєкту EdUP, представники місцевої влади, які наголошували на важливості співпраці між урядом, владою на місцях, освітянами і підприємцями для розвитку профтеху в регіонах.

ㅤㅤНа форумі також аналізуються актуальні тенденції у галузі профтеху. У ході цього обговорення були представлені кращі практики, розроблені в рамках проєкту EdUP.