Зустрічаємо гостей!

ㅤㅤ24 квітня до нашого закладу освіти завітав Генеральний директор АТ «Мотор Січ», Олексій Вікторович Нікіфоров.

ㅤㅤДиректор закладу освіти Олександр Станіславович Базь провів екскурсію Олексію Вікторовичу майстернями, розповів про навчально-практичні центри, з гордістю презентував інструментальну комору, ознайомив з візуалізацією нового навчально-практичного центру з професій «Верстатник широкого профілю» та «Оператор верстатів з програмним керування».

ㅤㅤОсобливої уваги та гордості заслуговує гуртожиток освітнього закладу», він і став кульмінаційною сходинкою екскурсії. Бо кожна кімната, кожний блок, коридор гуртожитку вартує того, щоб ними захоплюватися. Це великомасштабний проект було створено працівниками закладу для комфорту та затишку здобувачів освіти.

ㅤㅤДружнє рукостискання, обмін доброзичливими посмішками між гостями та адміністрацією ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» стало запорукою того, що не потрібно зупинятися на досягненому, а продовжувати розвивати те, що має сенс на життя, бо наша спільна справа обов’язково стане потужним

ㅤㅤЕкскурс навчальним закладом був насиченим та інформаційним, бо ніхто не зможе так вичерпно, душевно, цікаво, захоплююче, емоційно розповісти про своє «дитя», як керівник училища Базь Олександр Станіславович.