Бунтівна сила підліткового віку. Проблеми та переваги

ㅤㅤ26 квітня 2024 року в групі №9/21 «Слюсар-складальник двигунів» була проведена година спілкування для батьків та здобувачів освіти на актуальну тему: «Бунтівна сила підліткового віку. Проблеми та переваги».

ㅤㅤВраховуючи складність в цілому перехідного віку молоді, а особливо зараз, в цей нелегкий час для кожного громадянина України, тема онлайн-заходу була дуже корисною та інформативною.

ㅤㅤКласний керівник групи, Сурая Кулієва-Корчинська, поділилася не тільки прикладами з досвіду роботи з дітьми, але і власного, бо як відомо, теорія відрізняється від практики, бо кожна дитина, ситуація різні, тому і вирішення конфлікту або, як ще кажуть – «боротьба поколінь», потребує індивідуального підходу. До цікавої бесіди також долучився майстер виробничого навчання групи №9/21 Віктор Скрипник, який дав декілька порад, щодо будови відносин між батьками та дітьми.

ㅤㅤЦікаво було почути думку від головних учасників години спілкування – Мандибури Аліни та Душина Анатолія, які висловили своє бачення ідеальних, бажаних взаємовідносин з мамами та татами.

ㅤㅤВ підсумку класний керівник зауважила, що виховання дітей – це складний процес, але тільки любов, турбота, довіра допоможуть збудувати найтісніші стосунки в родині і суспільстві в цілому!

     Класний керівник групи 9/21, Сурая КУЛІЄВА-КОРЧИНСЬКА
Майстер виробничого навчання, Віктор СКРИПНИК