Тренінг з домедичної допомоги для працівників закладу освіти

ㅤㅤПрацівник закладу освіти – це універсальна людина, бо вона постійно перебуває в тонусі, цьому сприяє робота з дітьми, батьками, суспільством в цілому. Вона має бути всебічно розвинутою і вміти не тільки вчити, давати поради, підтримувати, а й надавати домедичну допомогу, особливо в цей нелегкий, небезпечний період для українців.

ㅤㅤ16 квітня 2024 року в укриті закладу освіти відбувся тренінг для працівників з надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах.

ㅤㅤОрганізатором заходу була Міжнародна організація з міграції в Україні (МОМ), представником якої був практикуючий лікар – пан Вадим.

ㅤㅤВпродовж 3-х годин учасники тренінгу могли не тільки вчитися, задавати питання, але й практикувати здобуті навички на манекенах. Самі активні отримали в подарунок брелок-чохол з маскою, для безпечного проведення штучної легеневої вентиляції.

ㅤㅤЗавдяки наочним демонстраційним засобам, таким як муляж травми кінцівки з ушкодженням кістки, муляж травми живота, розсіченої рани кінцівки, тренажеру-манекену для серцево-легеневої реанімації, турнікетів, працівники навчального закладу навчилися основному порядку надання домедичної допомоги у випадку втрати свідомості, проведення серцево-легеневої реанімації, у випадку епілепсії, поранення, кровотечі, потрапляння в дихальні шляхи чужорідного тіла тощо

ㅤㅤДякуємо МОМ, а особливо пану Вадиму за цікаву та корисну інформацію, практичним навичкам та можливості врятувати комусь життя!