Тренінг за проєктом «СНПК»

ㅤㅤПовномасштабне вторгнення російських загарбників в Україну є найтяжчим випробуванням для кожного громадянина нашої Держави. Шок, розгубленість, психоемоційний стан трансформували свідомість всіх українців.

ㅤㅤОдним із тяжких воєнних злочинів, які застосовуються проти мирного населення є сексуальне насильство. Воно означає зґвалтування або будь-який інший напад сексуального характеру, вчинений стосовно жінок, чоловіків або дітей. Його наслідки можуть бути жорстокими та полягати у сильному фізичному та психологічному впливі на жертв та інших свідків.

ㅤㅤСексуальне насильство внаслідок воєнних дій та збройного конфлікту – не просто кримінальний злочин, це порушення міжнародного гуманітарного права та прав людини.

ㅤㅤОбласний центр патріотичного виховання суспільно з Українським жіночим фондом «ВЗАЄМОДІЯ» та ГО «Крок до людей» організували та провели тренінг «Вистоїмо разом: Вдосконалення системи підтримки постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (СНПК)», метою якого є створення ефективної цілісної системи підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною.

ㅤㅤУчасниками цього проєкту стали і працівники ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», де отримали теоретичний та практичний досвід, знання й необхідні рекомендації в роботі з постраждалими особами СНПК.

ㅤㅤЦе наша спільна війна, тому якщо у вас є можливість допомогти або навіть просто підтримати того, хто цього потребує – зробіть це, бо саме це формує нас і наближає до Перемоги України!

Керівник гуртка, Сурая КУЛІЄВА-КОРЧИНСЬКА,

Сестра медична, Олена ГРИЩЕНКО