Карпати – легені України

ㅤㅤУкраїна – це країна, де ми народились, живемо, вчимося і працюємо, це наш рідний край із славною багатовіковою історією, з мудрими, талановитими людьми, з невмирущими народними традиціями, з мальовничою природою, чарівною співучою мовою, що дивує весь світ.

ㅤㅤКарпати – це частина України, яку, через чисте повітря, прозорі ріки, безмежні гори, сміливо можна назвати легенями нашої неньки. А якщо ти знайомий з мальовничими краєвидами Карпат особисто, то про них можна говорити нескінченно.

ㅤㅤЗавдяки особистому знайомству, тісній дружбі з красою Західної України майстра виробничого навчання Віталія Лофердюка, група № 11/22 мала можливість поринути в культуру, традиції Карпат. Почути неймовірні легенди складені гуцулами, побачити очима куратора, який все дитинство провів у бабусі в Прикарпатті, глибину західного українського фольклору.

ㅤㅤЕкзотичність Карпат, чисте повітря, приємні відтінки зелених гірських схилів, вкритих лісами майже до самих вершин, цілющі властивості мінеральних вод – це скарбничка України.

Майстер виробничого навчання, Віталій ЛОФЕРДЮК