Захист Державної кваліфікаційної атестації з професії: «Електрогазозварник; слюсар з механоскладальних робіт»

ㅤㅤ15 березня в стінах навчального закладу з урахуванням всіх безпекових умов під час воєнного часу відбувся захист державної кваліфікаційної атестації здобувачів освіти з професії «Електрогазозварник; слюсар з механоскладальних робіт».

ㅤㅤДо захисту дипломних робіт було допущено 21 здобувач освіти групи №10/20, які успішно виконали навчальний план.

ㅤㅤУсі представлені на розгляд державної екзаменаційної комісії дипломні роботи було виконано згідно з виданими та затвердженими методичною комісією навчального закладу завданнями.

ㅤㅤУ письмових частинах дипломних робіт виконавцями були вирішені конкретні задачі по розробці та описанню технології виготовлення металевих зварних конструкцій. Усі дипломні роботи представлені до захисту мали графічну частину, яку здобувачі освіти креслили власноруч. На основі креслень проводився захист атестації, що надавало матеріалам наочності та дозволяло оцінити рівень підготовки кожної дипломної роботи. Випускники давали ґрунтовні відповіді на питання екзаменаторів.

ㅤㅤГолова ДКА – директор закладу освіти Олександр Базь, заступник директора з НВР Лариса Савінська відзначили високий рівень підготовки здобувачів освіти, стабільну тенденцію підвищення якості дипломних робіт, актуальність, новизну та практичну спрямованість їх тематики, добросовісну роботу рецензентів – викладачів спецдисциплін Вероніки Решетової та Олени Шкробатько та наполегливу працю майстра виробничого навчання Миколи Чуба.

ㅤㅤЗа результатами навчання та захисту дипломних робіт рішенням державної кваліфікаційної комісії кваліфікацію з професії «Електрогазозварник; слюсар з механоскладальних робіт» та документ – диплом про професійну (професійно – технічну) освіту ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» отримають всі 21 здобувача освіти групи №10/20.

Викладач спецдисциплін, Вероніка РЕШЕТОВА