«Добра людина та, що робить добро, чи та, що не робить зла»?

ㅤㅤ15 лютого 2024 року в групі №3/22 класним керівником Анною АЛІМОВОЙ була проведена година спілкування на тему: «Добра людина та, що робить добро, чи та, що не робить зла»?

ㅤㅤНа годині спілкування була присутня голова МК Юлія КРАВЧУК.

ㅤㅤМета години спілкування формувати у здобувачів освіти найвищі людські цінності: ввічливість, милосердя, людську гідність, чуйність, любов і повагу до ближнього.

ㅤㅤЗ здобувачами освіти були розглянути питання добра та зла.

ㅤㅤПерш за все, важливо зрозуміти, що доброта починається з серця. Добра людина виявляє розуміння, співчуття і готовність допомогти тим, хто цього потребує. Це може виявлятися в маленьких, щоденних діях, таких як посмішка на вулиці, відкриття дверей для інших або вислуховування проблем інших людей. Важливою рисою доброї людини є її здатність до самовідданості і відсутність очікування винагороди за свої вчинки.

ㅤㅤДобра та людина – яка вміє пробачати. Відмова від злості і ненависті відкриває дорогу до миру і злагоди. Також, добра людина завжди вірить у потенціал кожної людини до змін. Вона підтримує і надихає інших, допомагаючи їм бачити краще в собі та світі навколо.

ㅤㅤГодина спілкування є важливим інструментом для формування таких цінностей серед здобувачів освіти. Обговорення теми доброї людини та її дій може стати основою для розвитку морального і етичного світогляду, сприяючи створенню гармонійного та підтримуючого середовища для всіх. Нехай кожен з нас стане краплиною доброти в цьому світі, сприяючи досягненню мирного та злагодженого співіснування.

Класний керівник, Анна АЛІМОВА