Година спілкування з батьками

ㅤㅤЗгідно навчального плану, класний керівник та майстер виробничого навчання має постійно бути в тісній співпраці з батьками своєї групи, бо це і є запорука продуктивного навчання та якісне отримання професії здобувачів освіти.

ㅤㅤ22 лютого 2024 року було проведено чергову online-зустріч батьків та здобувачів освіти групи №9/21 «Слюсар-складальник двигунів» з класним керівником та майстром. Обговорювалися питання щодо завершення теоретичного навчання 2023-2024 навчального року та початок виробничої практики, попередження про завчасну зміну паспортів по досягненню 18-річчя, написання дипломних робіт тощо.

ㅤㅤОдним з важливих питань зустрічі, було профорієнтаційне направлення здобувачів освіти, подальшого навчання в вищих навчальних закладах. На зборах була присутня секретар приймальної комісії та директор Відокремленого структурного підрозділу «Токмацький механічний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка». Учасники зустрічі мали можливість подивитися презентацію про цей освітній заклад, познайомитися з напрямками та спеціальностями, які пропонує коледж, дізнатися про умови вступу та задати всі хвилюючі питання.

ㅤㅤНезважаючи, що зустріч була online, вона пройшла в теплій, затишній, і головне корисній інформаційній атмосфері!

Класний керівник групи №9/21, Сурая КУЛІЄВА-КОРЧИНСЬКА
Майстер виробничого навчання групи №9/21, Віктор СКРИПНИК