Про участь у засіданні дискусійного клубу «Успіх та ефективність підприємницької діяльності»

ㅤㅤ30 січня 2024 року згідно з планом масової методичної роботи з педагогічними працівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти області НМЦ ПТО у Запорізькій області було організовано та проведено засідання дискусійного клубу «Успіх та ефективність підприємницької діяльності» в рамках Європейського року навичок. Метою проведення заходу були: розвиток навчання підприємництву й забезпечення необхідних знань, умінь, компетенцій у здобувачів освіти для працевлаштування, самозайнятості, підприємницької діяльності; формування їхніх практичних навичок і готовності до успішного ведення бізнесу. В засіданні прийняли участь здобувачі освіти груп №6/20 та №4/23 та викладач економіки Олена Король.

ㅤㅤУчасників ознайомили зі «Стратегіями запуску бізнесу» (спікер – Оксана Лиманська, інвестиційний консультант, ментор стартапів, амбасадор Visa Foundatson); «Життєвим шляхом підприємця» (спікер дискусійної панелі – Ілля Новіков, керівник проєктів організаційного розвитку); «Стратегією запуску бізнесу» (спікер – Катерина Стефанович, РR менеджер та тренер в Sigma Software University).

ㅤㅤАльона Гавриленко, заступник голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців, начальник бюро розвитку персоналу АТ «МОТОР СІЧ», голова Обласної ради трудової молоді, директор ТОВ «Інститут бізнес-розвитку», приділила особливу увагу обговоренню питань, які задали учасники: саме розмова йшла про виклики для бізнесу в умовах воєнного стану та чи варто відкривати власну справу в умовах війни і де краще взяти гроші для того, щоб започаткувати бізнес.

ㅤㅤВ ході дискусії учні задавали питання, отримували на них відповіді, пропонували власні ідеї та дискутували з приводу шляхів їх реалізації. Звісно, зупинились на тому, як діяти в умовах невизначеності, за яких саме умов можна заробляти і допомагати іншим.

ㅤㅤКрім того, в ході дискусій зі здобувачами освіти було проведено ряд виховних заходів, спрямованих на підвищення їхньої мотивації щодо майбутнього працевлаштування, що є вагомим внеском в економічне зростання не тільки нашого регіону, а й Держави в цілому.

Викладач економічних дисциплін, Олена КОРОЛЬ