Подорож у світ робітничих професій

ㅤㅤМета кожного випускника 9 та 11 класів обрати правильну професію, яка не тільки буде приносити задоволення, але і допоможе забезпечити своє майбутнє та фінансову незалежність.

ㅤㅤМета кожного навчального закладу – допомогти майбутньому абітурієнту визначитися з вибором професії.

ㅤㅤДержавний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» підійшов до вирішення цього питання творчо. Профорієнтація проводиться протягом всього навчального року, це зустрічі з адміністрацією шкіл, класними керівниками, online-конференції з майбутніми абітурієнтами та їх батьками, але одним з яскравих заходів профорієнтаційної роботи є квест «Світ робітничих професій».

ㅤㅤНа цьому тижні майстри та викладачі познайомили здобувачів освіти з цікавими, потрібними професіями, яким навчають в нашому навчальному закладі. Розділившись на команди діти разом з класними керівниками поринули у подорож професій. Локації були розділені на станції «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК»«ТОКАР»«СЛЮСАР»«КОНТРОЛЕР», «ВЕРСТАТНИК ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ», «ФРЕЗЕРУВАЛЬНИК», маленьким гостям потрібно було здійснити короткий екскурс професією і пройти різноманітні головоломки, ребуси, скласти пазл робочого місця слюсаря на інтерактивній дошці тощо

ㅤㅤКульмінацією квесту було підрахування балів за конкурси та веселе чаювання в бомбосховищі училища, де викладачі постаралися створити теплу та затишку атмосферу.

ㅤㅤПозитивні емоції отримали всі учасники квесту, діти – бадьорий настрій від духу змагання, педпрацівники училища – цікаве та веселе спілкування з учнями, майстерні – від дитячих кроків, за якими так скучили.

ㅤㅤ«Як добре, коли у людини є можливість вибрати собі професію не за потребою, а погодившись з душевними схильностями» Апшерони А.

ㅤㅤНаші найкращі майбутні абітурієнти, ми з нетерпінням чекаємо саме на Вас!

Керівник гуртка, ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», Сурая КУЛІЄВА-КОРЧИНСЬКА