Година спілкування на тему: «Різдвяні традиції в моїй родині»

ㅤㅤЦього року українці святкуватимуть Різдво з усім цивілізованим світом за новоюліанським календарем, а саме 25 грудня.

ㅤㅤЧому на Заході Різдво відзначають 25 грудня, а в Україні велика кількість віруючих й досі відзначає його аж 7 січня?

ㅤㅤПояснення стосовно цього питання здобувачі освіти групи № 10//20 отримали в ході онлайн – години спілкування 22 грудня.

ㅤㅤПитання стосовно «григоріанського» та «юліанського» календарів в повній мірі було роз’яснено. Також протягом години спілкування класний керівник ознайомила здобувачів освіти із різдвяними традиціями та обрядами українців, а вони в свою чергу розповіли про різдвяні традиції, які прийняті в їх родинах. В дружній бесіді здобувачі освіти розповідали які звичаї побутують у їх родинах, як відбуваються колядування в їх селах і в містах, де вони зараз перебувають, а також збагатитися новими ідеями для введення традицій.

ㅤㅤНаприкінці зустрічі, також за традицією «Добро на Різдво», яка заведена в цій групі ще з першого курсу, здобувачі освіти перерахували невеличкі суми на допомогу запорізькому притулку тварин, та задонатили на ЗСУ.

ㅤㅤЗапропонована класним керівником ідея про нову традицію, а саме «Добро не тільки на Різдво», була підтримана здобувачами освіти групи і буде поширюватись всім навчальним закладом.

ㅤㅤЯскравою кульмінацією онлайн – зустрічі стало гадання на інтерактивній різдвяній ялиночці.

ㅤㅤТакі години спілкування роблять теплішим і спокійнішою наше життя, дають надію про те, що все буде добре, адже добро завжди перемагає зло! Із словами вдячності та побажаннями спокійного, щасливого Різдва здобувачі освіти залишили теплі, щирі коментарі в спільній соціальній групі, адже спілкування дуже важливе в наш час, воно заспокоює і робить нас ближчими один до одного.

Класний керівник групи №10/20, Вероніка РЕШЕТОВА