Розряд з професії під «Ялинку»

ㅤㅤНапередодні новорічних свят, а саме 28 грудня 2023 року, здобувачі освіти групи №12/21 гідно представили себе на захисті поетапної кваліфікаційної атестації де здобули 4 кваліфікаційний розряд з професії «Електрогазозварник».

ㅤㅤЗмішана форма навчання під час воєнного стану не стала перешкодою для здобувачів освіти в отриманні необхідних знань із  спеціальних предметів зварювального профілю, але формат захисту атестації задля безпекової ситуації здобувачів освіти було змінено. В умовах війни та запровадженого на час бойових дій дистанційного навчання, захист розряду відбувався в форматі відео конференції на платформі ZOOM. Принцип роботи зварювального обладнання та інструменту з пристосуваннями здобувачі освіти розповідали атестаційній комісії за інтерактивним плакатом, який було створено викладачем спецдисциплін заздалегідь спеціально для онлайн формату захисту ПКА.

ㅤㅤКваліфікаційний екзамен проходив в споруді цивільного захисту (укритті) де були створені всі необхідні умови для комфортного перебування учасників кваліфікаційного іспиту не зважаючи на довготривалу повітряну тривогу.

ㅤㅤОтримавши схвальні відгуки від атестаційної комісії, здобувачі освіти відправились на зимові канікули. Вже після відпочинку здобувачі освіти даної групи поринуть в освітній процес опановуючи вже нові компетенції з інтегрованої професії.

Викладач спецдисциплін, Вероніка РЕШЕТОВА