Екологічний стан під дією війни

ㅤㅤСьомого грудня з групою 13/22 була проведена година спілкування «Екологічні проблеми через російську агресію та плани щодо відновлення довкілля України» класним керівником Юлією Кравчук.

ㅤㅤЗі здобувачами освіти спілкувались про українську природу – яка є ще однією жертвою російської агресії. Обговорювали наслідки цього негативного впливу, що будуть мати довгостроковий характер, який зачепить не лише локальні території а й матиме глобальний характер для найближчих Європейських країн.

ㅤㅤСпалені ліси, заміновані поля, удари по нафтобазах та складах паливно-мастильних матеріалів, що спричиняє забруднення атмосфери небезпечним речовинами. За останніми даними у повітря потрапило 38 тис. тонн викидів від горіння  лише російської техніки.

ㅤㅤМожна стверджувати, що росія чинить екоцид на нашій території, нам навіть складно уявити скільки часу потрібно на відновлення екологічного стану та очищення  наших земель, водних ресурсів та повітря. Проте зрозуміло вже зараз – екологія безпосередньо впливає на здоров’я кожного українця, і це є однією з проблем післявоєнного відновлення України.

Викладач біології та хімії, Кравчук Юлія Вячеславівна