Поетапна кваліфікаційцна атестація – проміжний контроль навчальних досягнень

ㅤㅤСучасні умови навчання в професійних (професійно–технічних) закладах освіти передбачають ступеневу освіту та поступове оволодіння здобувачами освіти робітничих професій, починаючи з найнижчого кваліфікаційного рівня. Поетапна кваліфікаційна атестація таким чином є проміжним контролем освітніх досягнень здобувачів освіти.

ㅤㅤ29.11.2023 відбулась чергова поетапна кваліфікаційна атестація в групі №6/20 на присвоєння 2 кваліфікаційного розряду з професії «Оператор верстатів з програмним керуванням» та в групі та №14/21 на присвоєння 3 кваліфікаційного розряду з професії «Верстатник широкого профілю».

ㅤㅤУмови сьогодення такі, що наші здобувачі освіти знаходяться не тільки в рідному місті Запоріжжя, але й в інших областях України та за  її межами. Тому захист поетапної кваліфікаційної атестації проходив в режимі онлайн.

ㅤㅤЗавдяки використанню інтерактивних матеріалів, кваліфікаційна комісія мала можливість без перешкоджань спілкуватись зі здобувачами освіти.

ㅤㅤІспит пройшов на достойному рівні, всі здобувачі освіти продемонстрували свої знання та практичні навички з обраної професії.

Викладач спеціальної технології, Ганна ЗАХАРЕНКО