Онлайн захист ПКА

ㅤㅤ23 листопада 2023 року в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» пройшов онлайн захист поетапної кваліфікаційної атестації на встановлення 2 розряду з професії «слюсар з механоскладальних робіт» учнями групи №10/20.

ㅤㅤВ умовах війни та запровадженого на час бойових дій дистанційного навчання, захист розряду відбувався в форматі відеоконференції.

ㅤㅤСьогодні  надзвичайно важливо, щоб кожен здобувач освіти, який через війну був вимушений залишити Україну, продовжував здобувати освіту в зручному для нього формату. Тому кваліфікаційний екзамен саме в цій групі, де більшість учнів були вимушено переміщені з місць проживання під час бойових дій, був організований таким чином, щоб забезпечити доступні та рівні можливості для всіх учасників освітнього процесу з метою запобігання дискримінації та нерівності можливостей.

ㅤㅤВсі здобувачі освіти успішно склали кваліфікаційний іспит і отримали перший досвід із захисту розряду в режимі онлайн-зустрічі з членами атестаційної комісії та демонстрації своїх знань слюсарного інструменту за допомогою інтерактивного плакату.

Викладач спецдисциплін, Вероніка РЕШЕТОВА