Тиждень іноземних мов: Відкриття світу через навчання

ㅤㅤЗ 13 листопада по 17 листопада 2023 року у нашому навчальному закладі відбувся захоплюючий та вражаючий Тиждень іноземних мов. Тема тижня “Подорожуй світом” відкрила перед учнями не лише мовні грані, але й привнесла унікальні можливості вивчення світової культури та географії через інноваційні підходи та захоплюючі інтерактивні заходи. Цей тиждень виявився відмінним інструментом для розширення знань, мотивації та вивчення нових аспектів світу через призму іноземних мов.

ㅤㅤПерші дні тижня були присвячені ознайомленню з географічним положенням країн через віртуальну подорож і веселі інтерактивні ігри.

ㅤㅤДослідження культури та свят було наступним етапом, де здобувачі освіти не лише вивчали основні аспекти культури англомовних та німецькомовних країн, а й поглиблювали знання про свята та традиції різних національностей. Дискусії та культурний обмін надали можливість побачити різноманітність та багатство світової культури.

ㅤㅤКулінарна подорож виявилася справжнім святом смаків та ароматів. Здобувачі освіти мали можливість вивчити традиції кулінарії різних країн через майстер-класи та гастрономічні конкурси. Це був незабутній спосіб пізнати культуру світу через страви.

ㅤㅤЗавершальні дні тижня були сповнені творчих проектів та мрій про подорожі. Учасники тижня не лише представили свої проекти в ігрових заходах, а й розповіли про свої плани на майбутні подорожі. Цей час був чудовою нагодою для виявлення та висловлення своїх інтересів у світі міжкультурних зв’язків.

ㅤㅤТиждень іноземних мов “Подорожуй світом” відкрив нові горизонти для  наших учнів. Він підкреслив важливість вивчення іноземних мов як інструменту для розуміння та сприйняття різноманітності світу. Цей тиждень відзначився не лише освітніми досягненнями, але й збагатив новим досвідом, стимулюючи бажання навчатися та досліджувати світ навколо через призму іноземних мов.

ㅤㅤДякуємо всім, хто прийняв активну участь в цьому заході!

Викладач англійської мови, Ніна ГОРДІЄНКО
Викладач німецької мови, Юлія ВОЛКОВА