ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» долучився до XХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

ㅤㅤПопулярність радіодиктанту щороку зростає. І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

ㅤㅤМи повинні зрозуміти, що цьогорічний радіодиктант – це, перш за все, акція національного єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям Українського радіо до акції може долучитися кожен, незалежно від того, в якій точці земної кулі перебуває у цей непростий для українців час. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об’єднує всіх нас. 

ㅤㅤНезважаючи на воєнний стан в країні, 27 жовтня 2023 року  педагоги, майстри виробничого навчання та здобувачі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник”» долучилися до написання  XХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який через загрозу небезпеки, писали в укритті, адже грамотність – ознака професіоналізму у всіх сферах життєдіяльності.

ㅤㅤМова визначає, ким ми є, за що воюємо і що здобудемо! Мова – теж зброя! Ми, як завжди, вистоїмо і переможемо, навіть коли дуже важко. 

ㅤㅤВоюймо на всіх фронтах!

Голова  методичної комісії  суспільно-гуманітарного циклу
ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», Ірина ГЕРАСИМОВА