Виховна година «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами» та підготовка випускної групи до захисту дипломів

ㅤㅤ5 вересня 2023 року відбулася online-зустріч батьків та здобувачів освіти групи 9/21 «Слюсар-складальник двигунів» Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Класний керівник та майстер виробничого навчання підвели підсумки 2022-2023 навчального року за рейтингом учнів та ознайомили з планом теоретичного та практичного навчання на новий навчальний рік.

ㅤㅤНезважаючи на страшні реалії сьогодення і складнощі дистанційного навчання група наблизилися до фінішної прямої і в цьому році готується до написання та захисту дипломних робіт.

ㅤㅤБатьки та класний керівник дійшли згоди про необхідність підтримки та направлення дітей до відповідального виконання теоретичних завдань та написання дипломів.

ㅤㅤМайстер зауважив про важливість відвідування практичних занять.

ㅤㅤОбов’язковою умовою зустрічі було повторення основних правил безпеки, а саме поводження з небезпечними знахідками. Були приведені приклади з реального життя, де мама Наталя розповіла про те, як стала свідком знахідки вибухонебезпечного предмету дітьми на ігровому майданчику.

ㅤㅤПідсумовуючи результати теплої зустрічі всі зійшлися на самому важливому: «Бережіть своє життя! Бережіть життя своїх близьких! Бережіть життя своїх дітей!», бо наші діти – це надія нашої процвітаючої України, яка обов’язково переможе!

Класний керівник групи 9/21, Сурая КУЛІЄВА-КОРЧИНСЬКА

Майстер виробничого навчання групи 9/21, Віктор СКРИПНИК

0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x