Підготовка здобувачів освіти навчального закладу до щоденного виробничого навчання в цехах соціального партнера

ㅤㅤНе зважаючи на зовнішні умови сьогодення, здобувачі освіти ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» працюють над якісним оволодінням обраної професії. Сьогодні частина навчальних груп нашого закладу готується до проходження виробничого навчання на підприємстві-замовнику кадрів АТ «Мотор Січ».

ㅤㅤДля того, щоб виробниче навчання було якісним та приносило користь не тільки нашим здобувачам освіти, а й підприємству, були організовані консультації з повторення теоретичних знань за минулий навчальний рік.

ㅤㅤКонсультації  для навчальних груп організували майстри виробничого навчання Валюх Тетяна та Похилюк Ганна, а також класні керівники Герасимова Ірина та Гринько Євгеній.

ㅤㅤПеред здобувачами освіти виступили заступник директора з НВР Савінська Лариса та старший майстер Подлужний Андрій. Вони ознайомили здобувачів освіти з порядком оформлення на підприємство та правилами поведінки на його території.

ㅤㅤКонсультацію з повторення теоретичних знань провела викладач спеціальної технології Захаренко Ганна.

ㅤㅤВійна радикально впливає на якість та форму освіти. З навчальних класів ми вимушено спустились до укриття, яке адміністрація училища добротно підготувала до повноцінного навчання. В ньому є все необхідне для проведення занять: світло, вентиляція, столи і парти, WiFi, питна вода, санвузел і т.і..

ㅤㅤРазом з викладачем спеціальної технології здобувачі освіти згадали призначення різальних та вимірювальних інструментів, маркування машинобудівних матеріалів, правила створення технологічних процесів обробки заготовок, режими різання для налагодження металообробних верстатів.

ㅤㅤПриємним було те, що разом з деякими здобувачами освіти прийшли їх батьки, які  могли ознайомитись з умовами проведення навчальних занять в укриті в разі оф-лайн навчання.

Лариса Савінська,

заступник директора з НВР

Ганна Захаренко,

викладач спеціальної технології