Державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти за професією: «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з ПК»

ㅤㅤДержавна кваліфікаційна атестація є вихідним контролем знань на завершальному етапі певного проміжного ступеня навчання та має на меті встановлення готовності осіб, які здобувають професійну (професійно-технічну) освіту з обраної професії відповідного розряду.

ㅤㅤ22 червня 2023 року на платформі Zoom відбулась Державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти груп №4/19 та №8/19, які навчались за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з ПК» з підтвердженням 4 розряду – «Верстатника широкого профілю» та присвоєнням 3 розряду – «Оператора верстатів з ПК».

ㅤㅤДля проведення Державної кваліфікаційної атестації наказом керівника освітнього закладу було створено кваліфікаційну комісію до складу якої ввійшли представники навчального закладу, а також представники роботодавців.

ㅤㅤНа захист Державної кваліфікаційної атестації завітав директор НМЦ ПТО у Запорізькій області – Олександр Паржницький, де побажав здобувачам освіти вдало скласти іспит з професії.

ㅤㅤХвилювалися всі: здобувачі освіти, їх керівники і навіть комісія. Але з впевненістю можна сказати – захист пройшов на високому рівні!

ㅤㅤЩиро вітаємо здобувачів освіти із захистом дипломних робіт!

ㅤㅤБажаємо світлого майбутнього, успіхів на життєвому шляху та благополуччя!

Викладач спецдисциплін Марина ВИТРІШКО