Візит заступника міністра освіти і науки України. Впровадження DLC-центрів.

ㅤㅤ23 червня 2023 року ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» з робочим візитом відвідав заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Дмитро Завгородній. Разом із ним у складі делегації були присутні Ірина Шумік, генеральний директор директорату професійної освіти, Віталій Сиволап, заступник голови обласної державної адміністрації, Людмила Бухаріна, директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Людмила Поліщук, заступник керівника управління – керівник відділу.

ㅤㅤМетою візиту в область було відвідування освітніх закладів за програмою впровадження DLC-центрів (Digital Learning Center). Створення центрів передбачає забезпечення безперервного доступу до навчання дітей та підлітків, у яких він обмежений з тих чи інших причин, надолуження освітніх втрат, забезпечення можливості брати учать у заходах неформальної освіти, надання психоемоційної підтримки, підвищення професійної компетентності педагогічних працівників.

ㅤㅤУ ході візиту проведено оглядову екскурсію приміщеннями закладу освіти, оглянуто навчальні кабінети, майстерні та гуртожиток, а також – приміщення, в яких ведуться ремонтні роботи; особливу увагу приділено укриттю, оскільки в гуртожитку училища на сьогоднішній день мешкає 45 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб.

ㅤㅤПід час огляду приміщень навчальних майстерень заступнику міністра було запропоновано стати за робоче місце токарного верстату та виконати прості токарні роботи з обробки пластику.

ㅤㅤОлександр Базь, директор училища, ознайомив членів делегації з надбаннями та досягненнями учнівського й педагогічного колективів; з викладачами Дмитро Завгородній мав змогу поспілкуватися в методичному кабінеті.

Заступник директора з НМР, Ілля Сіріньок