Все буде Україна!

ㅤㅤЯк швидко летять роки! Наші здобувачі освіти подорослішали, стали красивими і гарними спеціалістами у своїй професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)». Сьогодні 22.06.2023 року вони склали іспити на встановлення кваліфікаційного розряду.

ㅤㅤОстанній рік навчання був особливо важким: воєнний стан в країні, дистанційна форма навчання, проживання здобувачів освіти в різних кутках України та за кордоном. Не дивлячись на це, здобувачі освіти змогли найти в себе сили достойно завершити навчальний рік та відмінно захисти свої розряди та продемонстрували нашу незламність.

ㅤㅤДержавна кваліфікаційна комісія визначила високий рівень підготовки наших випускників і була дуже задоволена результатами. Майже вся група отримала відмінні оцінки.

ㅤㅤБагато наших випускників будуть працювати на нашому підприємстві-замовнику кадрів АТ «Мотор Сич» та змінювати наше виробництво на користь нашої країни. Наприкінці комісія побажала нашим випускникам мирного неба, достойного працевлаштування та особистого щастя!

Викладач спецдисциплін Ганна ЗАХАРЕНКО