Безпечна дорога додому

ㅤㅤ17 травня 2023  року в рамках національного проєкту «Безпечна країна» був проведений Єдиний національний online-урок «Безпечна дорога додому». Викладач з предмету «Правила дорожнього руху» Король О.В. підготувала інтерактивну презентацію та цікаву, а головне корисну інформацію для здобувачів освіти груп 9/21 та 11/22. Важливість теми підкреслили та поділилися історіями життєвого досвіду на дорогах класний керівник групи 9/21 Кулієва-Корчинська С.М. та майстер виробничого навчання, групи 11/22 Лофердюк В.І.

ㅤㅤНа платформі ZOOM Олена Володимирівна розкрила тему основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод, нагадала здобувачам освіти про обережність та дотримання правил поведінки на дорогах під час користування навушниками, мобільними телефонами, проаналізувала статистичні дані щодо нещасних випадків пов’язаних з порушенням правил дорожнього руху та акцентувала увагу учасників заходу на тому, що саме знання і дотримання ПДР забезпечить збереження їх здоров’я та життя.

ㅤㅤВарто знати, що безпека на дорозі є дуже важливою темою, оскільки дорожньо-транспортні пригоди є однією з найпоширеніших причин смертності та травмування у багатьох країнах світу. Забезпечення безпеки на дорозі вимагає спільних зусиль водіїв, пішоходів, владних органів, дорожніх служб і всієї громадськості.

ㅤㅤНаприкінці цікавої бесіди в чаті учням було запропоновано пройти тест «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай», де здобувачі освіти змогли перевірити рівень знань правил дорожнього руху .

ㅤㅤМета online-уроку полягала в тому, що кожен громадянин має бути відповідальним і завжди пам’ятати, що безпека на дорозі повинна бути пріорітетом для всіх нас. І лише спільними зусиллями можливо створити безпечне дорожне середовище для всіх учасників дорожнього руху!

Викладач з предмету «Правила дорожнього руху», Олена КОРОЛЬ
Класний керівник групи 9/21, Сурая КУЛІЄВА-КОРЧИНСЬКА
Майстер виробничого навчання, Віталій ЛОФЕРДЮК