Перемога у Всеукраїнському конкурсі есе "Мій Шевченко"

28 березня 2023 року було підбито підсумки V Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», організованого ГО Інноваційні обрії України» з-за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Т. Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації, утвердження морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, національно-патріотичне виховання здобувачів середньої, професійної, фахової передвищої та вищої освіти, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів.
Цього року на конкурс було подано 3309 робіт із понад 2800 закладів загальної середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти з усіх областей України.
ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» достойно представила учениця ІІІ курсу Шаріна Марія (викладач Герасимова І.В.) з роботою «Потужний голос Шевченка» й посіла ІІІ місце серед багатьох учасників.
Вітаємо переможницю, Марію Шаріну та її керівника, Ірину Герасимову! Бажаємо успіхів та подальших перемог!!!

Викладач української мови та зарубіжної літератури,
Ірина ГЕРАСИМОВА