Методичний семінар-тренінг бібліотекарів закладів професійної освіти

23 березня 2023 року на платформі Zoom відбувся методичний семінар-тренінг бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області на тему: «Інформаційна та культурно-просвітницька діяльність бібліотек».

Організатор та координатор заходу – методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Оксана  Матяшева. Нова концепція системи освіти і національного виховання вимагає від сучасної бібліотеки переорієнтації своєї діяльності, нових форм і методів роботи зі здобувачами освіти.

Завідувач бібліотеки, керівник гуртка  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Сурая Кулієва-Корчинська, в якості спікера семінару, продемонструвала підходи і шляхи до національно-патріотичного виховання як фундаменту і як базової якості особистості, розкриття та розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти.

Також учасники методичного семінару-тренінгу  культурно-просвітницької діяльності дізналися про інноваційні методи та засоби ведення  книжкового блогу, Клубу молодого лідера.

Також розглянули можливості використання інструментів ресурсу Canva й створення вебквестів на Національній освітній платформі «Всеосвіта» та удосконалили професійну майстерність щодо створення візуального контенту.

Завершилася зустріч побажаннями натхнення в роботі, творчої енергії та Перемоги України!

Бібліотекар, Кулієва-Корчинська Сурая Мусаллимівна