Профорієнтаційна зустріч з випускниками Кушугумської та Преображенської шкіл

Проблема вибору професії завжди була актуальною, і тим більше залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням.

З метою полегшення вибору освітнього закладу та майбутньої професії 21 березня 2023 року для учнів 9-х класів Кушугумської та Преображенської шкіл викладачем української мови та зарубіжної літератури, Іриною Герасимовою, в онлайн форматі було проведено профорієнтаційну роботу.

Майбутнім випускникам було презентовано спеціальності, за якими ведеться підготовка в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Також у ході спілкування надано вичерпну інформацію щодо умов вступу до освітнього закладу та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті.

Зустріч була цікавою, школярі виявили інтерес до навчання в нашому освітньому закладі, ставили багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.

Щиро сподіваємось, що проведена робота не була даремною і допоможе зробити правильний вибір майбутнім вступникам.

Викладач української мови та зарубіжної літератури,
Ірина ГЕРАСИМОВА