Профорієнтація. Продовжуємо…

Профорієнтаційна робота – один з важливих напрямів діяльності, що дає можливість розказати майбутнім абітурієнтам про переваги навчання в закладі та свідомо обрати професію, яка буде приносити радість та дасть можливість реалізуватися у професійному житті.

Саме з цією метою 17.03.23р. була проведена онлайн-зустріч з приводу профорієнтаційної роботи зі здобувачами освіти 9-11 класів Кушугумської ЗОШ, де випускники мали можливість детально ознайомились з усіма професіями, до яких готує наш навчальний заклад та умовами вступу.

На зустріч приєдналось 19 осіб, які ознайомитись з інформаційним фото-відео матеріалом про ряд професій, які вони можуть обрати для подальшого навчання, умовами проживання студентів у гуртожитку, гуртками, які працюють у закладі тощо.

В кінці зустрічі здобувачі освіти мали можливість задати питання лектору, які виникли під час зустрічі.
Вдячні адміністрації закладу за гостинність, допомогу в організації та проведенні зустрічі для спілкування з майбутніми абітурієнтами, яких із нетерпінням будемо чекати в нашому навчальному закладі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» в якості студентів!

Викладач спецпредметів, Марина Витрішко