Що ми знаємо про Тараса Шевченка?

Що ми знаємо про Тараса Шевченка?

9 березня 2023 року – 209 років від дня народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Його ім’я, увібрало в себе душу народу, стало часткою його життя.

З метою вшанування  пам’яті, розширення знань учнів про життя і творчість Т. Шевченка, виховання любові та пошани до творчої спадщини поета, героїчного минулого, до рідної України, сприяння формуванню патріотизму, розвитку творчих здібностей учнів 9 березня 2023 року класний керівник, Герасимова Ірина Віталіївна, провела з учнями групи 14/21 онлайн-вікторину «Що ми знаємо про Тараса Шевченка?». У ході заходу учні   із задоволенням  висловлювали  власні  думки,  цитуючи  твори Великого Кобзаря.
Сьогодні згадуємо його пророчі і актуальні слова, що були написані понад сотню років тому. Ще тоді Тарас Шевченко не лише попереджав нас про зазіхання та бажання росії захопити Українську землю і винищити український народ, він також вказав, що нам треба боротися, щоб вистояти, щоб зберегти націю, зберегти державність:

Борітеся – поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
і воля святая!
Разом переможемо! Слава Україні!

Класний керівник групи 14/21,
Ірина ГЕРАСИМОВА