Тиждень української мови та літератури

Тиждень української мови та літератури

З 20 по 24 лютого 2023 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» у дистанційному форматі пройшов Тиждень української мови та літератури, мета якого полягала в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української культури та мови, розвитку творчих здібностей здобувачів.
Заходи, проведені впродовж Тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.
Розпочався тиждень конкурсом на створення кращої картки-візитівки майбутнього професіонала (відповідно до обраної професії). Найактивнішу участь узяли учні І курсів.
До Дня рідної мови викладачі-словесники, Герасимова І. В. та Масалова Т. С., організували перегляд презентації «21 лютого – День рідної мови» та провели інтелектуальний конкурс «Це мова моя, це мова моєї країни».
У конкурсі есе «Говорити українською – модно, престижно, чи це – ДНК нації?» творчий підхід та оригінальність продемонстрував Оробченко Микита, учень ІІІ курсу.
У конкурсі на кращий творчий учнівський проєкт з української мови та літератури перемогу  здобули учні ІІ курсу, Тесленко Ярослав та Дикун Владислав.
Найактивніші учасники та переможці заходів тижня української мови та літератури нагороджені почесними грамотами та подарунками.

Викладач української мови та літератури, Герасимова Ірина Віталіївна