Методкомісія. Google Classroom

Методкомісія. Google Classroom

ㅤㅤ20.01.23 року в рамках засідання методичної комісії викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»,  голова комісії Вероніка Решетова провела для майстрів в/н тренінг за темою: «Google Classroom: функціонал та коротка інструкція зі створення онлайн-уроку».

ㅤㅤБезкоштовна платформа Google Classroom об’єднує корисні сервіси Google, що організовані спеціально для навчання. Сьогодні вона як ніколи актуальна та така, що широко використовуються, адже здобувачам освіти на дистанційній формі навчання потрібно вчитися, а Google Classroom має все для того, щоб це забезпечити. На тренінгу голова комісії детально розповіла, як працює Google Classroom і надала інструкції колегам до  створення уроку виробничого навчання  у їх власних онлайн-курсах.

ㅤㅤВсі учасники тренінгу поглибили свої знання про переваги та можливості використання Google Classroom в освітньому процесі та навчились ще продуктивніше використовувати вказаний сервіс.

ㅤㅤВероніка Решетова, викладач, голова МК