ПОПРИ ВІЙНУ – ДО ПЕРЕМОГ!

ПОПРИ ВІЙНУ – ДО ПЕРЕМОГ!

24 грудня на базі  Запорізького будівельного фахового коледжу відбувся обласний етап XXIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, метою якого є піднесення престижу української мови.
Незважаючи на те, що в Україні триває повномасштабна війна, взяти участь у конкурсі виявили бажання 155 учасників із закладів освіти з усіх куточків Запорізької області, серед яких учні від 3-го до 11-го класу, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти коледжів та університетів. 
ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» достойно представила учениця ІІІ курсу Шаріна Марія (викладач Герасимова І. В.). Марія показала високі знання з української мови, виконуючи досить складні та цікаві завдання конкурсу, а також зуміла креативно висловити свої думки і посіла І місце серед багатьох учасників.
Хочеться побажати Марійці ще більших звершень! Не зупинятися на досягнутому, а продовжувати отримувати нові й нові перемоги! Нехай попереду чекають ще тисячі таких нагород і успішних змагань! Вітаємо! І хай щастить!