МИ Є УЧАСНИКАМИ МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ «ОСВІТА У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ»

МИ Є УЧАСНИКАМИ МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ  «ОСВІТА У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ»

⠀⠀З метою підготовки до забезпечення початку освітнього процесу в Україні у 2022/2023 навчальному році Гуманітарним фондом України спільно з Street Child UK (SCUK, благодійна організація, зареєстрована в Англії та Уельсі, яка фінансує проекти в Африці, Азії та Європі, які спрямовані на забезпечення доступу дітей до освіти) в Запорізький області з 01/06/2022 до 31/08/2022 реалізується громадською організацією «ЕРЛАЙТ», м. Київ міжнародний проєкт «Освіта у надзвичайних ситуаціях».
⠀⠀Громадська організація «ЕРЛАЙТ», м. Київ (директор Ігор Мирошниченко), спільно з зарубіжними партнерами забезпечує значний вклад щодо захисту прав соціально незахищених верств населення, інвалідів та прав потерпілих в результаті конфлікту цивільних осіб, в тому числі осіб з інвалідністю після поранень, цивільних осіб, що постраждали, отримали поранення на територіях проведення бойових дій, антитерористичних операцій, а також доступу до освіти, оскільки кожна дитина заслуговує на можливість ходити на заняття і вчитися професії.
⠀⠀Заявленими цілями цього проекту є: забезпечення доступу до психосоціальної підтримки, соціально-емоційне навчання та навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами; літній ремонт та обладнання навчальних приміщень закладів освіти Запорізької області, а також забезпечення педпрацівників відповідними ресурсами, матеріалами та навичками, щоб забезпечити дітям доступ до навчання, яке рятує та підтримує життя.
⠀⠀Активним учасником даного міжнародного проєкту є ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».