З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

⠀⠀Щорічно Україна відзначає День Соборності – свято Акту об’єднання Західноукраїнської народної республіки та Української народної республіки. Ця подія є важливою для нашої країни, тому кожній навчальній групі в нашого закладу освіти пройшли цікаві та пізнавальні години спілкування.
⠀⠀ До Дня Соборності Україні в нашому рідному місті Запоріжжя з нагоди відкриття вантового мосту відбувся святковий флешмоб, який простягнувся на 9 км та з’єднав Хортицю та лівий берег Дніпра.
⠀⠀До цієї значущої для нашого міста події була присвячена година спілкування для здобувачів освіти групи №13/18. Хлопці та дівчата ознайомились з технічними характеристиками нового мосту в ході перегляду цікавої презентації.
⠀⠀Висловлюючись словами нашого Президента це сучасне мостове спорудження має «150 метрів або хмарочок у 50 поверхів – це висота його пілону. 5 футбольних полів один за одним – це довжина мосту. Понад 6 тисяч тонн або 100 літаків «Мрія» – це вага усієї споруди.»
⠀⠀ Разом із нашими здобувачами світи ми радіємо за наш народ, за наш рідний край та віримо, що з кожним роком він буде ще кращим!

Ганна Захаренко
класний керівник групи №13/18