МІЙ СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

МІЙ СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

⠀⠀Під такою назвою провів відкриту годину спілкування класний керівник Євген Гринько. На жаль, в нашому сучасному житті все гостріше стає проблема насильства і, зокрема, булінгу – переслідування та агресивних проявів особливо серед підлітків. Булінг – це приниження честі та гідністі людини будь-якого віку.
⠀⠀Особливо від булінгу страждають діти та молоді люди. Під час проведення години спілкування класний керівник продемонструвати  змістовні відеоролики, розповів про наслідки булінгу та методи його попередження.
⠀⠀В ігровій формі здобувачі освіти групи №5/18 надали оцінки на поведінку учасників булінгової ситуації, яку навів класний керівник, та написали свої рекомендації щодо правильної, на їх погляд поведінки учасників наведених обставин.
⠀⠀Година спілкування пройшла в жвавій формі, ніхто з здобувачів освіти не залишався осторонь. Кожний учасник виховного процесу із жаром демонстрував свій погляд на ситуацію.
⠀⠀Сподіваємось, що наші здобувачі освіти в любому життєвому випадку зможуть проявити себе, як достойні вихованці нашого освітнього закладу

Ганна Захаренко
керівник МК класних керівників,
кураторів та вихователів гуртожитку