ВІТАЄМО З ЧЕРГОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ!

ВІТАЄМО З ЧЕРГОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ!

⠀⠀19-21січня 2022 року у Виставковому центрі «Козак Палац» проходив І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2021».
⠀⠀Наш заклад освіти було представлено у трьох компетенція: «Токарні роботи», «Слюсарні роботи» та «Зварювальні роботи».
⠀⠀У компетенції «Токарні роботи» брали участь Герман Денис група №13/18 професія «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням» та Лазоренко Олександр група №11/20 професія «Токар». У компетенції «Слюсарні роботи» наш освітній заклад представляли Звілінський Дмитро група №3/18, професія «Слюсар-складальник двигунів» і Тараненко Вадим група №17/20, професія «Слюсар-інструментальник; електрогазозварник». У компетенції «Зварювальні роботи» виступав здобувач освіти Лачинов Максим група №19/18, професія «Електрогазозварник; слюсар з механоскладальних робіт».
⠀⠀21 січня у Виставковому центрі «Козак Палац» відбулося офіційне закриття та нагородження призерів конкурсу. За результатами конкурсних завдань було визначено переможців.
⠀⠀У компетенції «Слюсарі роботи» – І місце, серед 24 учасників, посів Звілінський Дмитро, диплом та цінний подарунок йому вручала Ольга Коваль, голова підкомітету з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти.
⠀⠀У компетенції «Токарні роботи» – І місце, серед 7 учасників, посів Лазоренко Олександр, 3 місце – Герман Денис, дипломи та цінні подарунки їм вручав Олександр Костюченко, заступник Міністра освіти і науки України.
⠀⠀У компетенції «Зварювальні роботи» – І місце, серед 21 учасника, посів Лачинов Максим, диплом та цінний подарунок йому вручала Наталія Рекова, перший проректор – проректор з навчальної роботи технічного університету Метінвест Політехніка.
⠀⠀Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2021», які будуть представляти Запорізьку область у фіналі конкурсу у місті Київ та щиро бажаємо їм перемоги у фіналі.