ОСТАННІЙ КРОК ДО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ АТЕСТАЦІЇ

ОСТАННІЙ КРОК ДО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ АТЕСТАЦІЇ

⠀⠀Згідно навчальних планів здобувачі освіти груп №5/18 та №13/18, які отримують в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» знання з професії «Верстатник широкого профілю; Оператор верстатів з програмним керуванням», у червні 2022 року складають державні іспити на присвоєння їм відповідних робочих розрядів.
⠀⠀А сьогодні, 23 грудня 2021 року хлопці та дівчата проходять генеральну репетицію перед цими серйозними іспитами. Вони складають Поетапну кваліфікаційну атестацію, яка стала останнім кроком до захисту Державної кваліфікаційної атестації. Ось чому так хвилювались наші майбутні випускники!
⠀⠀Надбанні теоретичні та практичні знання дали змогу нашим здобувачам освіти на достатньому рівні скласти черговий іспити. Вони впевнено відповідали на питання кваліфікаційної комісії, демонстрували навики в користуванні контрольно-вимірювальним інструментом, у складанні технологічного маршруту обробки будь–якої деталі.
⠀⠀Ми сподіваємось, що наші випускники захищатимуть свої випускні роботи!
⠀⠀Попереду – зимові канікули, тож побажаємо нашим здобувачам освіти яскравих свят, веселих зустрічей з друзями, щедрої новорічної ялинки!

Ганна Захаренко,
викладач предметів спеціальної технології