ДЕКАДА МАШИНОБУДІВНИХ ТА ЗВАРЮВАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ

ДЕКАДА МАШИНОБУДІВНИХ ТА ЗВАРЮВАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ

⠀⠀ З 29.11.21 року по 10.12.21 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» проходила декада машинобудівних та зварювальних професій.
⠀⠀В перший день декади здобувачі освіти дуже активно прийняли участь в ігрових вікторинах та продемонстрували міцні знання і технічну ерудицію, що дуже приємно вразило викладачів спецдисциплін.
⠀⠀Для створення вікторини «Кращий знавець металу та сплаву» було обрано платформу «Wordwall». Загальна кількість здобувачів освіти, які прийняли участь в ігровій вікторині – 38 осіб. Найвищий бал отримав здобувач освіти першого курсу група №14/21 – Мартинов Данило, який посів І місце та став переможцем в даному конкурсі.

⠀⠀В другий та третій день декади машинобудівних та зварювальних професій здобувачі освіти пройшли он-лайн олімпіади на платформі «На Урок» з таких предметів: «Технологія зварювальних робіт», «Технологія верстатних робіт», «Матеріалознавство», «Допуски та технічні вимірювання», «Креслення», які підготували викладачі спецдисциплін Вероніка Решетова, Марина Витрішко, Ганна Захаренко та Окасана Голець.

⠀⠀Переможцем олімпіади з предмету «Спецтехнологія» став здобувач освіти групи №12/21 – Лісогор Віталій, який навчається на першому курсі за професією: «Електрогазозварник; слюсар з механоскладальних робіт».

⠀⠀Переможцем олімпіади з предмету «Технологія верстатних робіт» став здобувач освіти групи №14/21 – Мартинов Данило, який навчається на першому курсі за професією: «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням».
⠀⠀Цікавими та продуктивними були четвертий та п’ятий день, які пройшли під назвою «Дні фахівця» (майстер-класи та відео уроки від майстрів виробничого навчання).

⠀⠀Шостий та сьомий день декади пройшли під назвою «InternetУрок» (навчальні он-лайн уроки та відео-фрагменти від викладачів спецдисциплін), де вик педагоги поділилися досвідом роботи, та продемонстрували здобувачам освіти створені ними електронні засоби навчання.

⠀⠀Цікаво пройшов 8 день декади машинобудівних професій під назвою «Ігри та розваги». Всі матеріали були створені за допомогою інтерактивних платформ: Wordwall, Jigsaw Planet, Rebus1.

⠀На 9 день декади було проведено он-лайн конкурс на кращий переклад технічного тексту під назвою «English-Deutsch». За кожною професією було надано технічний текст з яким працювали здобувачі освіти.

⠀⠀В останній день тижня були підведені підсумки конкурсів та визначено переможців.

⠀⠀Здобувачі освіти, які отримали призові місця будуть нагороджені грамотами та солодкими призами по завершенню дистанційного навчання.
⠀⠀Всі бонусні бали отримані здобувачами освіти під час виконання завдань олімпіад з предметів та конкурсних вікторин будуть враховані при семестровому оцінюванні.
⠀⠀Загалом в декаді прийняли участь 73% здобувачів освіти навчального закладу.

Марина ВИТРІШКО
викладач спецдисциплін