ВИСТАВКА В БІБЛІОТЕЦІ ДО 80-ТИХ РОКОВИН ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

ВИСТАВКА В БІБЛІОТЕЦІ
ДО 80-ТИХ РОКОВИН ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

⠀⠀29 вересня 2021 року виповнюється 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв.
⠀⠀Маховик смерті забрав упродовж 1941-1943 років життя близько 100 тисяч людей – євреїв, ромів, полонених червоноармійців, пацієнтів психіатричної лікарні, цивільних заручників, українських націоналістів і радянських партизанів, в’язнів Сирецького концтабору.
⠀⠀Бабин Яр – це всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні. Тут в роки фашистської окупації України було розстріляно понад 100 тисяч мирних радянських громадян, військовополонених, підпільників, партизанів, заручників, членів ОУН, психічнохворих та ін.
⠀⠀Фашистські карателі знищували тут за національною належністю євреїв і ромів – жінок, стариків і дітей, за ідеологічною – комуністів і комсомольців, а також тих, хто чимось не догодив владі «вищої раси».
⠀⠀Бібліотека ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» запрошує всіх відвідати книжково-документальну виставку, яка розповідає про ті страшні події.

Бібліотекар
Сурая Кулієва-Корчинська