Відкритий урок з історії України

Відкритий урок з історії України

⠀⠀  28 вересня 2021 року, в межах атестації,  в Державному  навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» викладач історії, Козуль Євген Вадимович, провів відкритий урок у групі 3/19 на тему: «Окупація України військами Німеччини та її союзниками. «Новий порядок».
⠀⠀Урок розпочався з мотивування навчальної діяльності учнів на уроці. На етапі актуалізації опорних знань проведено евристичну бесіду.
⠀⠀У ході сприйняття та засвоєння учнями навчального матеріалу основний акцент було зроблено на роботу з історичними документами та його осмислення. Евристична бесіда, робота з підручником, таблицею, завдання з QR-кодами допомогли розкрити тему уроку.
⠀⠀Євген Вадимович використав на уроці  методи і прийоми навчання, які були доцільними і забезпечили достатню результативність діяльності учнів. Цьому сприяло використання роздаткового дидактичного матеріалу. Також під час уроку учні ознайомилися з поняттями:  «окупація», «новий порядок», «Голокост», «Бабин Яр».
⠀⠀Після заняття члени атестаційної комісії та колеги провели аналіз відкритого уроку, поділилися враженнями від продуктивної роботи викладача та учнів і висловили побажання проводити подібні уроки в майбутньому.
⠀⠀Урок проведено на достатньому науково-методичному рівні.