У КИЄВІ НАГОРОДИЛИ УЧНЯ ТА ВИКЛАДАЧА ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

У КИЄВІ НАГОРОДИЛИ УЧНЯ ТА ВИКЛАДАЧА
ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

⠀⠀22 червня в стінах Міністерства освіти і науки України відбулося урочисте нагородження здобувачів закладів професійної освіти, які стали призерами Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності. Також відзнаки отримали викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання, які якісно підготували своїх учнів до фахового конкурсу.
⠀⠀До учасників заходу з вітальним словом звернувся заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук. “Я радий бачити у стінах Міністерства освіти і науки призерів Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності та майстрів виробничого навчання, які готували їх до змагань. Для того, щоб стати кращими на рівні країни, ви пройшли непростий шлях. Наприклад, першими випробували дистанційний підхід в оцінці професійних компетентностей. Бажаю, щоб на вашому шляху до професійного успіху траплялося якнайменше перепон”, – наголосив Ігор Гарбарук.
⠀⠀Так, диплом І ступеня отримав учень ДНЗ «Запорізьке ВПУМ” Герман Денис, який посів І місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед здобувачів професійно-технічної освіти з професії “Верстатник широкого профілю”. Хлопця відзначили не лише почесним дипломом, а й цінними подарунками.
⠀⠀Також подяку від Міністерства освіти і науки України отримала викладачка ДНЗ «Запорізьке ВПУМ” Витрішко Марина Олександрівна. Педагогиню відзначили за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців та плідну освітню діяльність.
⠀⠀Варто зазначити, що фінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти проходив за п’ятьма  професіями: “Перукар”, “Електрогазозварник”, “Штукатур”, “Верстатник широкого профілю” та “Машиніст тепловоза”.
⠀⠀Змагання відбувалися в різних населених пунктах країни: Сумах, Кропивницькому, Запоріжжі, Козятині (Вінницька область) та смт. Головине (Житомирська область).
⠀⠀Призерами масштабного конкурсу стали 30 здобувачів освіти, які і були нагороджені дипломами та відзначені подарунками. Також, кожен із них буде отримувати президентську стипендію, розмір якої становить 1420 гривень.
⠀⠀Вітаємо Витрішко Марину Олександрівну та Германа Дениса з почесними нагородами та бажаємо наснаги у подальшому!