НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ ОЛІМПІАДИ В КИЄВІ

НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ ОЛІМПІАДИ В КИЄВІ

⠀⠀29 червня в Міжнародній інноваційній школі (INTERNATIONAL INNOVATIVE SCHOOL) міста Києва відбулося урочисте нагородження учасників Міжнародної предметної олімпіади. Також було нагороджено й педагогів за вагомий внесок у розвиток і виховання обдарованої молоді.
⠀⠀Так, Дар’я Холод, учениця ІІІ курсу групи 5/18 ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням» посіла ІІ почесне місце з української літератури серед учасників цього конкурсу. Треба сказати, що Дар’я була єдиною учасницею, яка представляла здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.
⠀⠀
Також подяку отримала й викладачка української мови та літератури, Герасимова Ірина Віталіївна за результативну підготовку учнів до предметних олімпіад.
⠀⠀
Урочистий захід розпочався музичною композицією у виконанні скрипалів. Після зі словами привітання до учасників олімпіади та гостей звернувся президент Міжнародної інноваційної школи, Василь Залізко.
⠀⠀
На урочистий захід було запрошено посла ЮНЕСКО з питань освіти, який також привітав учасників Міжнародної олімпіади та нагородив їх сертифікатами за перемогу, грошовими сертифікатами та невеличкими подарунками.
⠀⠀
Після закінчення заходу для учасників і гостей було організовано екскурсію Києвом.
⠀⠀
Вітаємо Герасимову Ірину Віталіївну та Холод Дар’ю з почесними нагородами та бажаємо натхнення та нових здобутків!