В ЩАСЛИВУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!

В ЩАСЛИВУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!

⠀⠀25 червня 2021 здобувачі освіти випускних груп 14/17 та 15/17, які навчались в  нашому закладі освіти за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з ПК», запам’ятають на все життя! В цей день вони склали Державну кваліфікаційну атестацію та отримали диплом за професією.
⠀⠀Голова комісії Жук Євген Григорович – заступник начальника управління кадрами АТ «Мотор Січ», відмітив високий рівень знань молодих верстатників широкого профілю.
⠀⠀Директор училища Базь Олександр Станіславович щиро привітав учнів з успішним захистом випускних робіт та висловив думку, що колектив закладу освіти буде сумувати за своїми випускниками, які за час навчання стали рідними.
⠀⠀Здобувачам освіти довелось попрощатися з рідним училищем та своїми наставниками-майстрами виробничого навчання, викладачами, адміністрацією які упродовж чотирьох років готували їх до самостійного життя.
⠀⠀Шановні наші випускники! Ми щиро вітаємо Вас із закінченням навчання в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» та бажаємо вам всіляких успіхів у житті! Хай на вашому шляху зустрічаються тільки добрі люди, які завжди нададуть вам руку допомоги! Не забувайте про рідне училище і хай Вам щастить!

Захаренко Г.С.,
викладач спецтехнологіїї.