БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

⠀⠀11.06.2021 одразу по закінченню дистанційного навчання в групі 13/18, учні що навчаються за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з ПК», було проведено батьківські збори, які організували і провели класний керівник групи, Захаренко Ганна Степанівна та майстер виробничого навчання, Алімова Анна Анатоліївна.
⠀⠀У ході батьківських зборів було розглянуто важливі питання, що передбачені планом роботи з батьками учнів.
⠀⠀З інформацією про порядок складання ЗНО та необхідним для цього переліком документів, виступила заступниця директора з навчально-методичної роботи, Масалова Тетяна Степанівна.
⠀⠀З порядком  виконання та захисту випускної кваліфікаційної роботи батьків ознайомила викладач спецдисциплін, Захаренко Ганна Степанівна.
⠀⠀З порядком проходження випускної виробничої практики ознайомила присутніх майстер виробничого навчання, Алімова Анна Анатоліївна.
⠀⠀Батькам було продемонстровано відеоролик про святкування 100-річчя нашого училища. Батьки, які беруть активну участь у вихованні своїх дітей та плідно співпрацюють з кураторами групи та адміністрацією училища, були нагороджені листами подяки.

Класний керівник
Ганна Захаренко