Тиждень машинобудівних професій

        Тиждень машинобудівних професій

З п’ятого по дванадцяте травня в нашому навчальному закладі проходив тиждень машинобудівних професій. Усі заходи, згідно з рекомендаціями МОЗ, відбувалися у дистанційному форматі. Щоденно завдання публікувалися на спеціально створеній сторінці в Classroom, до якої мали вільний доступ усі здобувачі освіти нашого навчального закладу.

         Треба зазначити, що предметний тиждень – це ефективна форма позакласної роботи, яка активізує пізнавальну діяльність слухачів та сприяє кращому засвоєнню навчальної програми. Тиждень, присвячений професіям машинобудівного профілю, має свої освітні, виховні та розвивальні цілі.

         Так, починався тиждень з поетичного флешмобу під назвою «Моя професія». Згодом відбувся фотоконкурс серед здобувачів освіти «Я у спецодязі» та фотоконкурс серед педпрацівників «Ми професіонали своєї справи». Після завершення заходів були створені відео матеріали,  слайд – шоу, онлайн – дошка Padlet та фото колажі.

         Цікаво пройшов й третій день тижня, упродовж якого здобувачі освіти приймали активну участь у конкурсі «Ігри та розваги». Слухачам пропонувалося  розв’язати цікаві кросворди та яскраві ребуси, скласти пазли, знайти відповіді до вікторин і таке інше. Переможницею конкурсу, яка отримала 100 балів, стала учениця групи 1/20 – Міхно Вікторія.

         На четвертий день тижня професій слухачі переглядали  інформаційні та змістовні матеріали щодо сучасного машинобудування.

         Завершився наш тиждень марафоном онлайн уроків та відео фрагментами від викладачів спецдициплін та майстрів в/н. Для розміщення та перегляду цих матеріалів була створена онлайн – дошка Padlet.

ФОТОКОНКУРС “МИ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ”

МАРАФОН ОНЛАЙН ТА ВІДЕО УРОКІВ

         Хочу висловити щиру подяку всім здобувачам освіти та педпрацівникам, які приймали активну участь у тижні машинобудівних професій і зробили його незабутнім!