ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА!

⠀⠀ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА!

⠀⠀У наш час веб-сайт не тільки виконує роль «візитівки», але й функцію представника навчального закладу в мережі Інтернет. Тому дуже важливо працювати саме над представленням закладу в інтернет-спільноті, де можна ознайомитися з історією створення навчального закладу, наявністю надання ним освітніх послуг, отримати необхідну інформацію щодо функціонування закладу освіти протягом року.
⠀⠀Згідно з наказом Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області від 01.03.2021 р. № 21 «Про проведення евалюації веб-сайтів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області у 2021 році» та з метою поширення кращих практик вдосконалення веб-сайтів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, поліпшення їх дизайну та інформаційного наповнення з 15 по 26 березня по 2021 року в заочній формі було проведено евалюацію веб-сайтів ЗП(ПТ)О (у режимі моніторингу).
⠀⠀
І ось нарешті напружена робота позаду. Підсумки підбито, переможців визначено. В рейтингу «Кращий веб-сайт закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Запорізькій області – 2021» І місце посів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».
⠀⠀
Завдяки таким програмам ми не тільки можемо відчути себе переможцями, але й маємо можливість щороку самовдосконалюватись.
⠀⠀
Щиро вітаємо авторський колектив веб-сайту  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» з перемогою. Бажаємо натхнення та нових здобутків!